form_maker - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Street Address
ro: Adresa

en: Street Address Line 2
ro: Strada Linia Adresa 2

en: City
ro: nom.

en: State / Province / Region
ro: Stat / Provincie / Regiune

en: Postal / Zip Code
ro: Postal / Cod postal

en: Country
ro: Ţara

en: Title
ro: Titlu

en: Your score should be less than
ro: Scorul dvs. ar trebui să fie mai mică de

en: field is required.
ro: câmp este necesar.

en: value must be between
ro: Valoarea trebuie să fie între

en: Quantity
ro: Cantitate

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Merg incet

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: Error, incorrect Security code.
ro: De eroare, cod de securitate incorect.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
ro: IP-ul este pe lista neagră. Vă rugăm să contactați administratorul site-ului

en: Error, file cannot be moved.
ro: Eroare, fişierul nu poate fi mutat.

en: Nothing was submitted.
ro: Nimic nu a fost prezentat.

en: Your form was successfully submitted.
ro: Formularul de dvs. a fost trimis cu succes.

en: Error, email was not sent.
ro: Eroare, e-mail nu a fost trimis.

en: This is not a valid email address.
ro: Aceasta nu este o adresă de e-mail validă.

en: From
ro: De la

en: To
ro: Pentru a
