form_maker - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Reset
lv: reset

en: Street Address
lv: Iela

en: Street Address Line 2
lv: Adrese līnija 2

en: City
lv: Pilsēta

en: State / Province / Region
lv: Valsts / Rajons / reģions

en: Postal / Zip Code
lv: Pasta / Zip kods

en: Country
lv: Valsts

en: Title
lv: Kā J;us uzrunāt

en: Your score should be less than
lv: Tavs rezultāts ir mazāks nekā

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
lv: Jūs nevarat izvēlēties bijušo datumus. Izvēlieties datumu, sākot no pašreizējā viena.

en: field is required.
lv: lauks ir obligāts.

en: value must be between
lv: vērtība ir starp

en: Quantity
lv: Daudzumu

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Error, incorrect Security code.
lv: Kļūda, nepareizu drošības kodu.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
lv: Jūsu ip ir melnajā sarakstā. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru

en: Error, file cannot be moved.
lv: Kļūda, fails nevar pārvietot.

en: Nothing was submitted.
lv: Nekas netika iesniegts.

en: Your form was successfully submitted.
lv: Veidlapas tika iesniegta veiksmīgi.

en: Error, email was not sent.
lv: Kļūda, e-pasts nav nosūtīts.

en: Your email address is already verified.
lv: Jūsu e-pasta adrese jau ir pārbaudīta.

en: Your email verification has timed out.
lv: Jūsu e-pasta pārbaude ir beigusies.

en: Your email has been successfully verified.
lv: Jūsu e-pasts ir veiksmīgi pārbaudīta.

en: Verification link is invalid.
lv: Pārbaude saite ir nederīgs.

en: This is not a valid email address.
lv: Tas nav derīga e-pasta adresi.

en: From
lv: No

en: To
lv: Līdz
